Рішення "Про схвалення Прогнозу бюджету Ковалівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки"

Дата: 02.01.2020 10:27

Рішення "Про схвалення прогнозу бюджету Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки"

Додаток "Прогноз бюджету Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки"

Додаток "Основні показники бюджету Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки"

Додаток "Доходи бюджету Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки"

Додаток "Видатки та надання кредитів бюджету Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади за функціональною ознакою на 2019-2022 роки"

Додаток "Бюджетні програми бюджету Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади, які забезпечують виконання інвестиційних проектів у 2019-2022 роках"