припинила діяльність, увійшла до складу Немирівської громади

Увага! Повідомляємо про зміну рахунків надходжень до бюджету!

Дата: 08.01.2020 14:52

Увага! Інформуємо про зміну реквізитів рахунку для зарахування надходжень до бюджету відповідно до cтандарту IBAN

05 серпня 2019 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».
Рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного бюджету відповідно до стандартів IBAN вступають в дію 01 жовтня 2019 року.

Зверніть увагу, що з 01 жовтня 2019 року діяв перехідний період, протягом якого були активними для зарахування, як старі, так і нові рахунки за стандартом IBAN, а з 01 січня 2020 року – нові рахунки за стандартом IBAN у постійному режимі.

Реквізити рахунків для зарахування надходжень місцевого бюджету можна переглянути за посиланням ТУТ.