Найближчим часом матиме свою домівку жителька села Воловодівка - особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування

Дата: 11.02.2020 09:44

Найближчим часом матиме свою домівку особа з числа дітей позбавлених піклування, яка перебувала першою в черзі на соціальному квартирному обліку Ковалівської ОТГ. Житло буде придбано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа.

Комісією з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа було здійснено обстеження житлового приміщення (квартири в центрі міста Немирів), яке було обране серед наявних об’єктів нерухомості на ринку продаж для дитини, позбавленої батьківського піклування.