Сьогодні із 100-річним ювілеєм вітали жительку с. Ковалівка Мельник Ганну Арсентіївну

Дата: 25.02.2020 14:45

Сьогодні свій 100-річний ювілей святкує жителька с.Ковалівка Мельник Ганна Арсентіївна. Цікаво, що насправді бабусі сьогодні виповнилося цілих 103 роки, проте у свій час її документи були втрачені, а при отриманні  нового паспорту було вказано рік народження 1920. Пізніше родина Ганни Арсентіївни намагалася відновити "втрачені роки", але в архіві повідомили, що в них наявні відомості лише з 1920 року. Таким чином довгожителька "помолодшала" на три роки.

З нагоди свята заступник сільського голови Алла Кизлюк та секретар сільської ради Віталій Соколов із квітами, солодощами та подарунками вітали шановану довгожительку.

100 років — немислимо велика цифра в наші дні! Але Ганна Арсентіївна гідно прожила свій вік, була свідком і учасником багатьох історичних подій, повністю міняла звичний уклад життя. При цьому  залишається сильною людиною, яка вміє радіти життю і філософськи ставиться до всіх мінливостей долі, знаходячи в них масу плюсів і приводів для радості.

Приємно, що сьогодні в цей день вся родина зібралася за столом вітати ювілярку, звучали гарні слова та щирі побажання. Тож і ми приєднуємося до всіх вітань та зичимо Ганні Арсентіївні міцного здоров'я, підтримки та турботи від рідних і близьких!