На території Ковалівської ОТГ введено в дію обмежувальні заходи

Дата: 20.03.2020 12:24

Шановні жителі територіальної громади!

З метою недопущення поширення захврюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Ковалівської сільської ради було прийнято рішення встановити обмежувальні протиепідемічні заходи на території Ковалівської об'єднаної територіальної громади.

Починаючи з 17.03.2020 року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування розташованих на території об’єднаної громади, до скасування обмежувальних заходів:

- торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії та аптек;

- перукарень;

- барів, кафе, дискотек (в режимі відвідування);

- інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.

Дозволяється здійснювати роздрібну торгівлю продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, провадити банківську та телекомунікаційну діяльність, а також торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін виконання: з 17.03.2020 року до скасування заборони

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян у виконавчому комітеті Ковалівської сільської ради.

Термін виконання: невідкладно

Посилити протиепідемічний режим на підприємствах, в установах, організацій незалежно від форми власності з проведенням поточних дезінфекційних заходів та запровадження температурного скринінгу працівників.

Забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – роботи в режимі реального часу через Інтернет.

Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання у виконавчому комітеті Ковалівської сільської ради.

Термін виконання: невідкладно

З повним текстом протоколу можна ознайомитися ТУТ.

Будьте обережними та утримуйтесь від походів до людних місць, ретельно мийте руки з милом та дезінфікуючими засобами!