У Ковалівській ОТГ проводилася дезінфекція вулиць

Дата: 09.04.2020 10:12

З метою посилення заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу, вчора на території громади проводилася санітарна обробка вулиць спецрозчином. Рішення щодо обробки вулиць прийняте комісією ТЕБ і НС, були виділені кошти на ці потреби. В першу чергу проведена обробка  вулиць у центральній частині громади. Адже там здійснюється найінтенсивніший рух транспорту.

Закликаємо всіх власників магазинів, яким не заборонено у період дії карантину провадити господарську діяльність, здійснювати санітарну обробку прилеглої території дезінфікуючим розчином, проводити генеральне прибирання приміщення торгової точки за допомогою дезінфікуючих засобів. Це допоможе знезаразити територію і вберегти комусь життя.

Шановні жителі громади, ще раз наголошуємо про дотримання правил карантину. Не виходьте без нагальної потреби з дому! Бережіть себе та своїх рідних!