Рішення комісії ТЕБ і НС щодо запровадження обмежувальних заходів у закладах торгівлі на період дії карантину

Дата: 13.04.2020 12:43

Сьогодні, 13 квітня, відбулося засідання комісії ТЕБ і НС Ковалівської сільської ради, на якому розглядалося питання щодо  дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів в закладах торгівлі та інших закладах, що здійснюють реалізацію товарів та надають послуги населенню в період дії карантину.

Комісією було прийнято рішення покласти на керівників закладів торгівлі (магазинів) та інших закладів, що здійснюють реалізацію товарів та надають послуги населенню в період дії карантину, забезпечення особистого контролю за додержанням обмежувальних заходів на підпорядкованих об’єктах, зокрема:

перед входом в магазин забезпечити присутність працівника закладу, який буде перевіряти наявність у відвідувачів засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно, рукавичок та проводити їх температурний скринінг;

очікування відвідувачами магазину дозволу на вхід у магазин дотримуючись дистанції 1,5 м та розташування ними відповідно до запропонованої схеми (Додаток1);

нанесення відповідної розмітки перед входом до магазину (при можливості) у середні приміщення магазину в обов’язковому порядку;

додержання кількості відвідувачів, які можуть одночасно знаходитися у магазині з розрахунку 1 особа на 10 кв. м. торговельної площі та на відстані не менше 1,5 м один від одного.

З протоколом можна ознайомитися за посиланням.