Вводиться обмеження на відвідування кладовищ із 17 квітня до закінчення карантину

Дата: 23.04.2020 11:51

Шановні жителі Ковалівської об'єднаної територільної громади!

Наближається поминальна субота або, як її ще називають "батьківська" чи "провідна", на яку прийнято відвідувати могили наших рідних і близьких. Пам'ять про них однозначно не повинна згасати і їх потрібно згадувати у своїх молитвах, особливо в поминальні дні. Але, враховуючи епідеміологічну ситуацію в області і в Україні в цілому, просимо Вас залишитися вдома і утриматися від відвідування людних місць.

Рішення про втановлення обмеження на відвідування кладовищ (крім поховання) було прийнято на позачергових засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА, Немирівської РДА та Ковалівської сільської ради. Можливість згадати своїх померлих рідних існує не тільки раз на рік: незабаром буде Троїцька поминальна субота 6 червня, буде поминання 7 листопада. Але ж подумки можна кожного дня молитвою згадати всіх тих, хто зараз не з нами, від того їх пам'ять залишатиметься світлою.

Просимо поставитися із розумінням до ситуації та бути обачними, потурбуватися про власне життя та здров'я,  а також про життя та здров'я рідних Вам людей.