Про дію карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 15.05.2020 14:31

Нагадуємо, що на території області продовжують діяти карантинні заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та здійснюються діяльність суб’єктів господарювання з урахуванням обмежень, встановлених постановою КМУ від 4 травня 2020 р. №343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України». Тому, рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Ковалівської сільської ради прийнято рішення рекомендувати власникам перукарень, розташованих на території об’єднаної громади дотримуватись затверджених Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Із протоколом засідання комісії можна ознайомитися ТУТ.