припинила діяльність, увійшла до складу Немирівської громади

Дата: 01.06.2020 13:21

• терміни виконання проєкту – 2020рік

-   актуальність проєкту «Модернізація освітлення вулиць села Головеньки»   - життєво необхідний проект для  Ковалівської територіальної громади.   В затвердженій депутатами сільської ради програмі «Благоустрій населених пунктів Ковалівської сільської ради 2018-2020 роки» на 18 сесії І скликання від 22 грудня 2017 року № 319 вказано про необхідність забезпечення освітлення вулиць Ковалівської сільської ради в нічний час.

-    мета проекту – реконструкція  існуючої системи освітлення, покращення  умов для зручного і безпечного переміщення людей; покращення інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку громади.

-   завдання проєкту –   створення   умов для зручного і безпечного переміщення людей (в тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями) в сутінках та нічний час.

-   бюджет проєкту – загальна вартість проєкту –  232313   грн, обласний бюджет –    82405,73 грн. (35,5%), місцевий бюджет (Ковалівської сільської ради) –    149907,27грн. (64,5%).

-   актуальність проєкту  «Реконструкція опалення будинку культури    – покращення культурного життя громади». В затвердженій депутатами сільської ради програмі   економічного та соціального розвитку Ковалівської сільської ради на 2019-2020 роки, затвердженою 31 сесією І скликання від 21.12.2018 р.№708, передбачені ремонтні роботи в приміщеннях Ковалівського будинку культури.

-    мета проєкту – реконструкція  (перехід на інноваційну систему опалення) існуючої системи опалення будинку культури, капітальний ремонт системи опалення приміщень сільської ради - підвищення інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку громади.

-   завдання проєкту –   створення   умов для зручного і безпечного надання послуг та відвідування   в холодну пору року; зменшення витрат палива для опалення будинку культури.

-   бюджет проекту – загальна вартість проєкту –  188008  грн, обласний бюджет –   83560 грн ( 44,4%), місцевий бюджет(Ковалівської сільської ради)–  104448   грн. (55,6%).