Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії - відділу освіти та гуманітарної політики Ковалівської сільської ради

Дата: 01.07.2020 09:47

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

• громадянство України;
  • Наявність повної вищої освіти відповідного професійного

спрямування;

• Наявність стажу роботи за фахом в органах місцевого

самоврядування (на державній службі) не менше 3 років або стаж за фахом в навчальних закладах не менше 3 років;

- знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі освіти, культури, молодіжної політики;

-  необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

• володіння державною мовою, основними принципами роботи на

комп’ютері  та основними програмними засобами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  виконавчого комітету ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-   заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-   дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-   копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

-   копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за вказаною адресою: Ковалівська сільська рада, вул. Центральна,2а, с. Ковалівка, Немирівський район, Вінницька область, тел. (04331) 3-34-42  .

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів, починаючи з дня публікації оголошення в газеті.