До уваги власників корів або тих, хто бажає їх утримувати! Стартує проєкт по наданню фінансової підтримки для відкриття ферми!

Дата: 28.07.2020 16:30

У рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні "Посилене партнерство для сталого розвитку на Вінниччині розпочинє роботу проєкт щодо створення сімейних молочних ферм. Ініціатором його є одне з найбільших господарств Рівненщини "Укрмілкінвест".

Проєктом передбачається фінансова підтримка для відкриття ферми (будівельні роботи, обладнання); надання коштів на купівлю ВРХ; продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів; консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги; збір, охолодження та продаж молока.

Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

З метою формування списку осіб, які мають бажання взяти участь у проєкті просимо звернутися до заступника сільського голови Алли Стецюри до 29 липня за тел. 33442 або до приміщення сільської ради.