припинила діяльність, увійшла до складу Немирівської громади

Порядок подання заяви про випадки булінгу (цькування) У Воловодівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Дата: 29.07.2020 09:21

1. Виявлення факту булінгу (цькування)

1.1. Здобувачі освіти Воловодівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  повинні одразу проінформувати (в будь-який доступний спосіб) дорослих (батьків, педагогічних працівників, класного керівника, тощо), представника адміністрації про факт здійсненого булінгу (цькування), свідком якого вони були особисто або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

1.2. Педагогічні працівники або інші працівники Воловодівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів повинні повідомити керівника закладу освіти про факт булінгу (цькування) свідком якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб незалежно від того, чи поскаржилась йому жертва булінгу чи ні.

2. Повідомлення про факт здійснення булінгу

2.1. Невідкладно звернутися з офіційною заявою (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування) до керівника закладу освіти.

3. Розгляд звернення

3.1. Керівник закладу освіти видає організаційний наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання. До складу комісії входять педагогічні працівники, батьки постраждалого та булерів, керівник закладу освіти та інші зацікавлені особи.

4. Робота комісії з розгляду випадку булінгу (цькування)

4.1. Визначення  кваліфікації випадку:

– БУЛІНГ (цькування);

– одноразовий  конфлікт (сварка) / НЕ БУЛІНГ.

4.2. Надання  висновку  та аналітичного  звіту  про розслідування  керівнику закладу. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

5. Прикінцеві заходи щодо розгляду випадків булінгу (цькування)

5.1. Видання  підсумкового наказу  про  наслідки розслідування  випадку булінгу (цькування)

5.2. Направлення відповіді заявнику (заявникам).