Про реалізацію проєкту щодо створення Сімейних молочних ферм

Дата: 19.08.2020 10:32

У рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», на Вінниччині розпочинає роботу проєкт щодо створення Сімейних молочних ферм. Дана ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей. Метою проєкту є підвищення якості молока, яке буде закуповуватись у населення.

Для відкриття ферми проєктом передбачається фінансова підтримка на:

• будівельні роботи, обладнання,
  • надання коштів на купівлю ВРХ,
  •  продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів,
  •  консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги, збір, охолодження та продаж молока.

Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

Критерії для кандидатів:

• порядна сім?я з бажанням працювати на власний добробут;
    • вік членів сім'ї до 60років;
    • бажаний досвід роботи у тваринництві або досвід в утриманні чи догляді ВРХ.

Представники проєкту звернулись до обласного центру зайнятості з проханням інформаційної підтримки, в тому числі шляхом їх особистої участі в групових заходах, які проводить служба зайнятості.

Проведення інформаційного семінару на тему «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» за участю представника проекту відбудеться у приміщенні Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Всі хто бажає долучитись до даного проєкту  просимо повідомити  до 21 серпня 2020 року на електронну адресу філії (nemrcz@gmail.com) або за тел.0673191160 - Ірина Іванівна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)