Особливості прийому документів на отримання дотації за бджолосім"ї

Дата: 19.08.2020 11:48

Відповідно до п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 (із змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» у 2020 році фізичним (юридичним) особам передбачена дотація за бджолосім’ї.

Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному  році від 10 до 300  бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та  суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі – органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)