Відбулося засідання комісії ТЕБ і НС Ковалівської сільської ради

Дата: 21.08.2020 15:44

21 серпня відбулося засідання комісії ТЕБ і НС Ковалівської сільської ради про посилення протиепідемічних заходів на території громади в галузі «Культура і мистецтво» та щодо посилення карантинно-профілактичних заходів на підприємствах області,

В ході засідання комісія вирішила:

1. Заборонити проведення всіх масових культурно-мистецьких заходів на території Ковалівської об’єднаної громади з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України починаючи з 21 серпня 2020 року.

2.Вжити заходів щодо посилення карантинно-профілактичних заходів серед працівників підприємств та контролю за використанням засобів індивідуального захисту відповідно до Методичних рекомендацій по проведенню заходів дезінфекції для запобігання захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-2019), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Вінницької області, розроблених Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області.