припинила діяльність, увійшла до складу Немирівської громади

До уваги жителів громади!!! З вересня заплановано розпочати осінню кампанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу із застосуванням авіатранспорту

Дата: 08.09.2020 10:14

Відповідно листа начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Сидорука Г.П. № СЗ-4.3/1741/20 від 03.09.2020 року, на виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварину 2020 році» від 21.08.2020 року № 546 з 14 вересня 2020 року заплановано розпочати осінню кампанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу із застосуванням авіатранспорту.

При цьому будуть застосовувати спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних тварин, яка безпечна для людей та інших тварин. Передбачено обробляти територію за винятком населених пунктів і великих водяних просторів.