В Ковалівській ОТГ пройшло свято вшанування пам'яті загиблих воїнів в роки ІІ Світової війни

Дата: 19.05.2017 16:03

9 травня в с.Ковалівка та усіх населених пунктах громади відбувся урочистий мітинг на честь вшанування пам’яті загиблих воїнів в роки ІІ світової війни 1941-1945 рр.

На святі був присутнім сільський голова Віктор Верховод, який висловив вдячність, шану та повагу ветеранам (їх залишилося лише троє в с.Ковалівка) та із смутком згадував героїв, які загинули в страшні роки війни.

Трагедією для ковалівчан стала смерть ветерана Великої Вітчизняної війни Завадського Олександра Валер’яновича, якому б влітку виповнилося 100 років. Його пам’ятатимуть як Людину з великої літери, він був чесним,  зробив багато добра для односельчан, копав криниці, з яких ще багато років поспіль питимуть джерельну воду жителі округи.

Учні Ковалівського НВК та жителі села поклали кошики квітів та гірлянди до меморіалу загиблим воїнам. Своє вітальне слово з приводу 72 річниці закінчення війни сказав голова ветеранської організації Петро Васильович Овчарук.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші діди і прадіди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших предків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

Ми свято стоятимемо на варті миру, який вибороли для нас.

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!