Завершуються роботи із реконструкції господарчо-питного водогону в с.Ковалівка

Дата: 20.11.2017 16:23

Удачі, Ковалівська громадо! Завершуються роботи на ПЕРШОМУ з цьогорічних об’єктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. ПРОЕКТ "Реконструкція господарчо-питного водогону по вулицях Заводська, частково Соборна, частково Центральна, частково Корольова в селі Ковалівка Немирівського району Вінницької області".

Через зношеність мережі водопостачання, водогін перебуває в аварійному стані, труби пошкоджено корозією, вони часто виходять з ладу, що призводить до втрат води. Також на мережу водопостачання  відсутні правовстановлюючі документи, що спричиняє певні труднощі в обслуговуванні та подальшому збереженні водогону. Оскільки, сучасне законодавство змушує органи місцевого самоврядування здійснювати видатки з місцевого бюджету лише на цілі, передбачені місцевими програмами, виникла необхідність реконструкції водогону та обладнання всіх дворів (підключених до мережі) приладами обліку та заміни застарілих труб ще 50- років на нові та якісні. Для реалізації даного проекту була розроблена проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу в установленому законодавством порядку та отримано дозвіл на початок будівельних робіт із Департаменту будівництва та архітектури Вінницької ОДА.

Якщо проблема не була б розв’язана, виникала б загроза для мешканців громади залишитись без води, а також зросла б захворюваність населення.

Тому, реконструкція даної мережі має на меті покращення соціально – побутових умов жителів села Ковалівка.