На території Ковалівського НВК відбулася пізнавально-розважальна гра під назвою «Країна здоров’я»

Дата: 19.05.2017 16:33

16 травня 2017 року на території Ковалівського НВК відбулася пізнавально-розважальна гра для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку під назвою «Країна здоров’я».

На шкільному подвір’ї діток зустрічала ведуча та провожаті в країну здорового способу життя – зайчик та ведмедик, які допомагали діткам на гумових м’ячах скакати до першої зупинки – «Реєстрація учасників». Там вихователі та класні керівники отримували дорожню карту руху по планетах і починали свою подорож.

Кожна із планет мала свою назву: «Планета Сонця», «Планета Повітря», «Планета овочів і фруктів», «Планета фізичних вправ», «Планета стримання від алкогольних, наркотичних, тютюнових виробів та шкідливих звичок», «Планета Води», «Планета Віпочинку» і безліч інших. Зупиняючись на кожній з них діткам у формі гри волонтери розказували про користь або шкоду від того чи іншого фактору.

Після руху по планетах дітки стрибали на батутах, перетягували канати, пускали мильні бульбашки, робили великий парашут з тканини, співали в караоке та стрибали на батутах. Потім знову вирушали на шкільне подвір’я, де їх зморених, але щасливих від вражень зустрічали зайчик та ведмедик і роздавали всім соки.

Гра видалася всім напрочуд цікавою та веселою, дітки вирушили по домівках з масою вражень та сповнені задоволення. Батьки виражали вдячність організаторам свята та запрошували їх частіше проводити подібні заходи на території громади, адже такі заходи є корисними в плані розвитку дітей та їхнього бачення світу.