Про надання дозволу на розробку генерального плану та плану зонування території сіл Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Обідне, Потоки, Сподахи Ковалівської сільської ради Немирівського району Вінницької області

Дата: 06.03.2018 16:45

19 сесією І скликання від 15 лютого 2018 року Ковалівської сільської ради було прийнятно рішення «Про надання дозволу на розробку генерального плану та плану зонування території сіл Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Обідне, Потоки, Сподахи  Ковалівської сільської ради Немирівського району Вінницької області».

Згідно ст. 1 Закону України «Про планування і забудову територій»: «Генеральний план населеного пункту - містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту». Тобто Генплан є найважливішим документом, який визначає розвиток території.

З метою внесення фізичними та юридичними особами, які є власниками об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок, розташованих на території Ковалівської сільської ради, пропозицій щодо подальшого використання земельних ділянок в межах території сіл Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Обідне, Потоки, Сподахи  Немирівського району Вінницької області сільська рада приймає у письмовій формі за адресою: село Ковалівка, вул. Центральна, 2а.