Зустріч з представниками ВОПО "Джерело надії"

Дата: 16.03.2017 16:49

14.03.2017 року в приміщенні Ковалівського НВК І-ІІІ ст.. відбулася зустріч в рамках проекту "Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області". З візитом до Ковалівської сільської об'єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області завітали представники  ВОПО «Джерело надії» Христина Орлова, Маргарита Хазіна та Анатолій Студілко.

Тут під час робочої зустрічі з представниками громади - освітянами, фахівцями соціальної служби, головою ОТГ Віктором Верховодом та заступником голови Аллою Кизлюк обговорено питання актуальності, форм, методів та шляхів інформаційно-просвітницької роботи у сфері протидії торгівлі людьми.

Питання, порушені під час заходу, є для громади надзвичайно актуальними, оскільки підросла молодь намагається якнайшвидше виїхати з села на заробітки. Убезпечити молодих односельців від потрапляння в ситуації торгівлі людьми та запропонувати альтернативу сумнівному досвіду заробітчанства - головна мета фахівців соціальної із соціальної роботи Ковалівської  громади. Тому на сьогоднішній день є досить актуальним питання по зміцненню громадського контролю в сфері протидії торгівлі людьми, а також зміцнення соціальної стабільності села, розвиток сільськогосподарської сфери з метою забезпечення молоді робочими місцями.