Дата: 20.11.2017 16:54

17 листопада в будинку культури с.Ковалівка відбувся захід, присвячений Дню працівника сільського господарства. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. На свято були запрошені всі фермери, працівники аграрного сектору та жителі Ковалівської ОТГ. Порадували гостей виступи аматорів сцени: ансамблю «Ковалівчанка» під керівництвом Таїсії Свентух, ансамблю «Душа криниці» під керівництвом Ольги Йолтуховської, учнів та вчителів Воловодівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Найменшими учасниками свята стали учні 1-Б класу Ковалівського ДНЗ «Сонечко», які потішили присутніх танцем із парасольками та піснею про дощик.

Вдало прикрасили фойє клубу виставки робіт учнів Ковалівського НВК, які відвідують гуртки із соломоплетіння, оригамі та робіт по дереву.

Із нагоди свята за багаторічну самовіддану працю в аграрній сфері, за впровадження новітніх технологій у розвиток сільського господарства за досягнення високих показників у виробництві та вирощуванні культур та фруктів було оголошено подяку сільського голови найактивнішим фермерським господарствам та колективам, працівникам аграрного сектору та ветеранам праці, які присвятили своє життя роботі в колгоспах та фермах.

По закінченню свята присутніх гостей почастували смачним та запашним короваєм. Концерт закінчився на високих тонах, гості виходили із зали та весело гомоніли між собою.

Щиро вдячні всім аграріям за любов до землі, терпіння і витримку.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!