23 січня 2018 року в приміщенні Ковалівського НВК відбулася зустріч з народним депутатом Верховної Ради України Демчаком Русланом Євгенійовичем

Дата: 25.01.2018 20:01

23 січня в Ковалівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ліцей» завітали почесні гості: народний депутат Верховної Ради України Демчак Руслан Євгенійович, голова Немирівської райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович, голова Немирівської районної Ради Укринський Сергій Віталійович, депутат районної Ради Стецюра Микола Петрович.
Шановних гостей зустріли учні 11-го класу із запашним короваєм, побажаннями міцного здоров’я, добробуту, миру, а також голова об’єднаної територіальної громади Верховод Віктор Васильович та педагогічний колектив.
Руслан Євгенійович недарма завітав до нашого ліцею. Адже саме його зусиллями з державного бюджету було виділено 500 тис. гривень на встановлення нових енергозберігаючих металопластикових вікон. На сьогоднішній день в школі було замінено 93 вікна. Внаслідок цього там стало тепло, затишно, комфортно вчитися та працювати.
Директор НВК Кривошея Володимир Іванович показав гостям школу, ознайомив з історією закладу. Біля Алеї Слави відбулася невеличка зупинка, де вчитель історії Артишко Надія Іванівна розповіла про загиблих воїнів АТО - односельчан Мушту Максима та Зайця Руслана.
Відвідувачі були приємно вражені гостинністю колективу, рейтингом нашого навчального закладу серед інших шкіл , адже Ковалівський НВК – найбільша сільська школа у Немирівському районі.
В подяку за допомогу школі заступник директора з виховної роботи Якимець Оксана Борисівна вручила Руслану Євгенійовичу оберіг, виготовлений учнями ліцею.
Гості подякували за теплий прийом, побажали вчителям та учням натхнення, творчої активності, високих досягнень. А Ковалівській об’єднаній територіальній громаді – вдалого розвитку та процвітання.