Хочете інакше – інакшіть!!!

Дата: 29.10.2017 22:36

В селі, на жаль, не дивина те, що вулиці заростають гіллям, особливо в невеличких селах, де переважає населення пенсійного віку… Проте в с.Потоки Ковалівської ОТГ проживають активні, а саме головне – небайдужі до долі села люди, які провели суботник по вулицях. Вчора, 28 жовтня, за сприяння депутата с.Потоки Зозулі Н.А. було організовано прибирання вул.Малинової. Зібралися дружним гуртом і під веселий гомін чоловіки зрізали гілля, жінки укладали його… Адже приємно жити в місцевості, де чисто і охайно! Зміни потрібно починати з себе!