Ковалівська об'єднана територіальна громада
Немирівського району Вінницької області

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту

 регуляторного акта Ковалівської сільської ради

 

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Ковалівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у виконкомі Ковалівської сільської ради, на дошці оголошень Ковалівської сільської ради за адресою с.Ковалівка, вул..Центральна, 2А, а також на сайті Ковалівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Ковалівської сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

 

 

 

 

 

Зміст проекту: 

Проект  рішення Ковалівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Ковалівської сільської ради на 2018 рік».


Адреса розробника: 

Ковалівська сільська рада, вул. Центральна, 2, с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області, тел..(04331) 33442;  www.kovalivska.gromada.org.ua


Спосіб оприлюднення: 

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу з положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ковалівської об’єднаної територіальної громади відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті Ковалівської сільської ради (www. kovalivska.gromada.org.ua ).

 
Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

 

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.


Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Ковалівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Ковалівської сільської ради на 2018 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.