Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акта Ковалівської сільської ради

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Ковалівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у виконкомі Ковалівської сільської ради, на дошці оголошень Ковалівської сільської ради за адресою с.Ковалівка, вул..Центральна, 2А, а також на сайті Ковалівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Ковалівської сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Зміст проекту:

Проект  рішення Ковалівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Ковалівської сільської ради на 2018 рік».

Адреса розробника:

Ковалівська сільська рада, вул. Центральна, 2, с. Ковалівка Немирівського району Вінницької області, тел..(04331) 33442;  www.kovalivska.gromada.org.ua

Спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу з положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ковалівської об’єднаної територіальної громади відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті Ковалівської сільської ради (www. kovalivska.gromada.org.ua ).

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Ковалівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Ковалівської сільської ради на 2018 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.