Працівники громади

Секретар громади

Соколов Віталій Анатолійович – секретар Коваліської сільської ради, 24.09.1972 року. Освіта – вища, у 1995 році закінчив Київський Національний аграрний університет за спеціальністю «вчений агроном по захисту рослин». Має двох синів, Владислав Віталійович, 1996 року народження - студент, Максим Віталійович, 2002 року – учень Ковалівського НВК.

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення університету у 1995 році на посаді агронома-технолога Немирівського цукрозаводу. Із 2003 по 2004 рік працював  заступником директора по сировині ЗАТ «ВТК «Немирів-цукор». У 2005 році працював на посаді заступника директора по сировині СТОВ «Агрокомплекс «Немирів». Із 2006 по 2012 рр. працював  у Немирівській районній державній насіннєвій інспекції  на посаді головного агронома – державного інспектора з насінництва. 2012-2015 рр. – провідний спеціаліст відділу насіннєвого контролю Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області. У 2015 році - головний агроном ТОВ «Агрокомплекс «Немирів ЛТД».

В житті села займає активну громадську позицію, неодноразово був обраний депутатом місцевої ради, тому у 2015  році рішенням більшості депутатів був обраний секретарем Ковалівської сільської ради.

За рішенням депутатів 1 сесії 1 скликання від 28.12.2016 року був обраний секретарем Ковалівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Заступник сільського голови з гуманітарних питань

Кизлюк Алла Ігорівна – заступник сільського голови з гуманітарних питань, 28.11.1989 року народження.

Освіта – вища, в 2012 році закінчила Уманський національний університет садівництва за спеціальністю «фінанси і кредит».

Має двох дітей – Артема Андрійовича, 2011 року народження,  і Яну Андріївну, 2014 року народження, які є вихованцями ДНЗ «Сонечко» с.Ковалівка.

Свою трудову діяльність розпочала в Ковалівській сільській раді у 2015 році на посаді секретар-друкарки, у 2016 році була переведена на посаду начальника військово-облікового столу Ковалівської сільської ради.

Рішенням 1 сесії 1 скликання від 11.01.2017 року була затверджена на посаду заступника сільського голови з гуманітарних питань.

В.о. Старости с.Воловодівка та селища Шевченка

Небожак Галина Іванівна, 13.06.1969 року народження. Освіта – неповна вища.

В 1988 році закінчила Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Викладання в початкових класах».

Дочка, Олена 1991 року народження.

Свою трудову діяльність розпочала на посаді завідуючої та учителя початкових класів Потоцької початкової школи.

З 2010 року працювала в Воловодівській ЗОШ І-ІІІ ст. учителем початкових класів і світової літератури.

В 2015 році вперше була обрана Воловодівським сільським головою.

З 2017 року виконує обов’язки старости с.Воловодівка та селища Шевченка.

В.о. старости с.Головеньки

Панадій Віктор Григорович, 28.05.1969 року народження. Освіта – вища, у 1996 році закінчив Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю аграрний менеджмент та отримав кваліфікацію економіст-організатор с/г виробництва; безпартійний.

Сімейний стан – одружений, дружина Людмила Дмитрівна, працює в Ковалівській лікарській амбулаторії ЗПМСД, син – Сергій, 1991 р.н.

Свою трудову діяльність розпочав в 1989 році на посаді техніка-нормувальника в КСП «Зоря» с.Боблів Немирівського району.

З 1992 по 2004 рік – головний економіст КСП «Хлібороб» с.Головеньки. З 2004 по 2007 рік – керуючий відділом с.Головеньки СТОВ «Агрокомплекс «Немирів» с.Ковалівка. В 2008-2009 рр. займався підприємницькою діяльністю. 2011-2015 рр. – спеціаліст по земельних та майнових питаннях ТОВ «Агрокомплекс «Немирів ЛТД». В   2015 році вперше  був обраний головою Головеньківської сільської ради.

З 2017 року – виконує обов’язки старости с.Головеньки Ковалівської об’єднаної територіальної громади.

В. О. старости с.Сподахи

Маліночка Юрій Миколайович, 11.03.1960 р.н. Освіта – неповна вища. 1998-2001 рр. навчався у Вінницькому політехнічному технікумі за кваліфікацією «технік-механік», з 2001 по 2004 рр. навчався в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського за спеціальністю «Правознавство», кваліфікацією «юрист». Сімейний стан – одружений, дружина Катерина Андріївна, 1960 р.н., має двох синів Руслана та Ярослава.

Свою трудову діяльність розпочав з КСП ім..Леніна с.Сподахи на посаді тракториста. У 1978 році був призваний на строкову службу в армію. Після служби в армії у 1980 році працював на посаді водія у СТОВ «Сподахівське». У 1998 році був вперше обраний Сподахівським сільським головою, де працював до кінця 2016 року.

З 2017 року виконує обов’язки старости с.Сподахи Ковалівської об’єднаної територіальної громади.

В. о. старости с.Обідне

Іващенко Ольга Володимирівна, народилася 21.10.1966 року в м.Львів. Освіта – базова вища, у 1987 році закінчила Жовтоводське педагогічне училище Дніпропетровської області. Сімейний стан – вдова, син – В’ячеслав Анатолійович, 26.09.1989 р.н., дочка – Олена Анатоліївна, 14.09.1996 р.н.

Свою трудову діяльність розпочала у 1987 році,  на посаді завідуючої дитячого садочка СТОВ «Прогрес» с.Обідне, де працювала до 2003 року.  2003 - 2010 рр. - вчитель початкових класів Обідненської ЗОШ І-ІІІ ст.. З 2010 по 2013 рр. працювала секретарем Обідненської сільської ради. З 14.06.2013 – голова Обіденської сільської ради.

Нині виконує обов’язки старости с.Обідне Ковалівської об’єднаної територіальної громади.