Секретар сільської ради

Соколов Віталій Анатолійович – секретар Коваліської сільської ради, 24.09.1972 року. Освіта – вища, у 1995 році закінчив Київський Національний аграрний університет за спеціальністю «вчений агроном по захисту рослин». Має двох синів, Владислав Віталійович, 1996 року народження - студент, Максим Віталійович, 2002 року – учень Ковалівського НВК.

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення університету у 1995 році на посаді агронома-технолога Немирівського цукрозаводу. Із 2003 по 2004 рік працював  заступником директора по сировині ЗАТ «ВТК «Немирів-цукор». У 2005 році працював на посаді заступника директора по сировині СТОВ «Агрокомплекс «Немирів». Із 2006 по 2012 рр. працював  у Немирівській районній державній насіннєвій інспекції  на посаді головного агронома – державного інспектора з насінництва. 2012-2015 рр. – провідний спеціаліст відділу насіннєвого контролю Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області. У 2015 році - головний агроном ТОВ «Агрокомплекс «Немирів ЛТД».

В житті села займає активну громадську позицію, неодноразово був обраний депутатом місцевої ради, тому у 2015  році рішенням більшості депутатів був обраний секретарем Ковалівської сільської ради.

За рішенням депутатів 1 сесії 1 скликання від 28.12.2016 року був обраний секретарем Ковалівської сільської об’єднаної територіальної громади.