Стратегія економічного розвитку

Шановні мешканці громади!

До Вашої уваги пропонуємо для ознайомлення Рішення про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ковалівської об'єднаної територіальної громади до 2025 року та положення, яким керується Робоча група у своїй діяльності. Стратегі́чне планува́ння — це довгострокове планування на основі проміжних цілей. Стратегія визначається головною ціллю та проміжними цілями, які дозволяють досягнути головної цілі. Цілі, які визначають стратегічний план, називають стратегічними цілями. Стратегія також визначає, звідки взяти ресурси для досягнення цілей і як їх розподілити.

Стратегія розвиту Ковалівської ОТГ розробляється з метою визначення пріоритетних напрямів розвитку громади та з метою постановки стратегічних цілей, термінів їх реалізації для досягнення моделі успішної громади.

Закликаємо всіх жителів громади, фізичних та юридичних осіб - підприємців долучатися до обговорення стратегічного плану розвитку. Свої пропозиції та бачення Ви можете надсилати за адресою:

22830, Вінницька область, Немирівський район, село Ковалівка, вул. Центральна, 2А

е-mail: kovalivka@meta.ua

тел. 04331 33442

офіційна сторінка в соціальній  мережі: https://www.facebook.com/

Рішення Про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ковалівської  сільської об’єднаної територіальної громади до 2025 року та положення про Робочу групу

Анкета для мешканців громади

Анкета для підприємців громади