припинила діяльність, увійшла до складу Немирівської громади

Вакансії

Ковалівська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника  дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» , що знаходиться за адресою : с.Ковалівка вул. Соборна,1

15:43 10.03.2020

На постійну роботу запрошується бібліотекар

На постійну роботу до Сподахівської філії Ковалівської публічної бібліотеки запрошується бібліотекар. За довідками звертатися до директора Ковалівської бібліотеки або у приміщення сільської ради.

09:39 10.02.2020

На постійну роботу запрошується водій шкільного автобуса

На постійну роботу потрібен водій шкільного автобуса. Вимоги до посади: наявність відповідної категорії, дисциплінованість,відсутність шкідливих звичок. За детальною інформацією звертатися за тел. 33442 або до адміністрації Ковалівської сільської ради.

10:27 22.11.2019

Запрошується на постійну роботу бухгалтер

До комунального підприємства "Водограй" на постійну роботу запрошується бухгалтер. За детальною інформацією звертатися за тел. 33442 або в адміністрацію КП "Водограй", контактна особа - Черната Олег Володимирович.

14:55 02.09.2019