Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Кизлюк Алла Ігорівна – заступник сільського голови з гуманітарних питань, 28.11.1989 року народження.

Освіта – вища, в 2012 році закінчила Уманський національний університет садівництва за спеціальністю «фінанси і кредит».

Має двох дітей – Артема Андрійовича, 2011 року народження,  і Яну Андріївну, 2014 року народження, які є вихованцями ДНЗ «Сонечко» с.Ковалівка.

Свою трудову діяльність розпочала в Ковалівській сільській раді у 2015 році на посаді секретар-друкарки, у 2016 році була переведена на посаду начальника військово-облікового столу Ковалівської сільської ради.

Рішенням 1 сесії 1 скликання від 11.01.2017 року була затверджена на посаду заступника сільського голови з гуманітарних питань.